• http://megasuple.com/p,7899,Trec_NITROBOLON_PLATINUM_120_kaps/
  • http://megasuple.com/advanced_search_result.php?keywords=boogieman
  • http://megasuple.com/p,7307,Trec_INTRA_WORKOUT_600g_Coconut_Water/
  • http://megasuple.com/advanced_search_result.php?keywords=sleep-er

Trec BCAA G-FORCE 1150 30 kaps BoxTrec Nutrition

Trec BCAA G-FORCE 1150  30 kaps Box
zamknij
Trec BCAA G-FORCE 1150  30 kaps Box
wstecz
dalej
zamknij
Cena: 13,00zł 12,35 Waluta:
Termin przydatności: 0000-00-00
EAN: 5902114015008
Stan: brak brak
Powiadom


Dokumenty do pobrania:
  Katalog produktów TREC
Trec BCAA G-FORCE 1150  30 kaps Box
Opis produktu
Opinie o produkcie
Kupione razem

BCAA G – FORCE 1150 czyli pełna ochrona antykataboliczna i stymulacja anaboliczna
Dlaczego aminokwasy BCAA są ważne w wspomaganiu każdego wysiłku
Nigdy tak naprawdę nie jesteśmy w stanie określić, kiedy w czasie wysiłku wystąpi moment, w którym organizm z powodu braku energii zacznie rozkładać własne aminokwasy w celu podtrzymania wydajności procesów energetycznych. Gdy organizm dojdzie do takiego krytycznego momentu wówczas zacznie masowo rozkładać głównie aminokwasy rozgałęzione BCAA czerpane z mięśni.
Najgorsze jest to, że nawet nie poczujemy, że oto właśnie ustrój zaczął konsumować własne białka mięśniowe, po to żeby pozyskać z nich cenne energetycznie aminokwasy BCAA. I właśnie z tego powodu, że nie jesteśmy nigdy w stanie określić, kiedy w czasie wysiłku następuje ta chwila oznaczająca niestety początek działań katabolicznych, powinniśmy zawsze okołotreningowo suplementować się trec BCAA. Jeżeli chcesz, żeby treningiem nie odbywał się kosztem mięśni, ale przyczyniał się do ich rosnącej adaptacji, zawsze pamiętaj o suplementacji trec BCAA.
Okazuje się jednak, że samo BCAA może nie wystarczać i najlepszym zabezpieczenie przez katabolizmem wysiłkowym jest połączenie BCAA z aminokwasem glutaminą.
Glutamina oszczędza mięśniowe zasoby aminokwasów BCAA
Aminokwasy rozgałęzione BCAA to cegiełki budujące strukturę włókien mięśniowych. Jednak poza BCAA do najważniejszych aminokwasów wysiłkowych, czyli tych, których dużych ilości zużywane są w czasie treningu najeży także glutamina. Ich przemiany są wzajemnie od siebie uzależnione stąd najlepiej działać będzie połączenie ich w jednym produkcie jak np. BCAA G-FORCE 1150 1150. Okazuje się bowiem, że w mięśniach, w których jest pod dostatkiem glutaminy straty mięśniowych BCAA są dużo mniejsze! Glutamina nie tylko ogranicza rozkłada mięśniowych BCAA w czasie wysiłku, ale jest podstawą regeneracji powysiłkowej.
BCAA i glutamina jako ważne ogniwa regeneracji powysiłkowej
BCAA i glutamina są bardzo kompatybilne w porze potreningowej. Glutamina to aminokwas hydrofilowy, czy taki, który chętnie łączy się z wodą. Jest to bardzo pożądane po treningu, gdyż uwodnione środowisko mięśniowe to środowisko z ogromnym potencjałem anabolicznym. Aminokwasy BCAA należą z kolei do grupy hydrofobowych, czyli tych, które raczej stronią od wody. To czyni z BCAA najważniejszy element struktury włókien mięśniowych. Glutamina, zwiększając uwodnienie, tworzy więc wybitnie anaboliczne podłoże w mięśniach, zaś BCAA dostarczają głównego budulca do odnowy, zmęczonych treningiem, włókien mięśniowych. To zapewnia osiągniecie maksymalnego stanu nadkompensacji, dzięki któremu włókna mięśniowe będą stawały się grubsze i silniejsze!

 

Składniki:

Składniki

Aminokwasy rozgałęzione (L-leucyna; L-walina; L-izoleucyna) (60%); L-glutamina (24%); otoczka kapsułki (żelatyna; barwniki – dwutlenek tytanu, błękit patentowy V); substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

SKŁADNIKI AKTYWNE
12 cap*
6 cap**
   

 %RWS*

Aminokwasy Rozgałęzione 9720 mg  
   w tym L-Leucyna 6840 mg  
   w tym L-Walina 1920 mg  
   w tym L-Izoleucya 960 mg  
L-Glutamina 3900 mg  

*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)

**Dzienna porcja produktu
*** Jednorazowa porcja produktu

Zalecane dzienne spożycie:

Sposób użycia

Jednorazową porcję preparatu – 6 kapsułek popić 300 ml wody. W dni treningowe: I porcja 30 min. przed treningiem, II porcja bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja przed snem.

Ostrzeżenia

Nie  należy  przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt  nie  może  być stosowany  jako substytut   zróżnicowanej   diety.  Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet  w  ciąży  oraz  karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.


Dodatkowe informacje:

Oferowana rzecz jest wolna od wad fizycznych i prawnych.
Towar nabyty w sprzedaży konsumenckiej objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.
Klientowi przysługuje prawo zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni roboczych od daty dostawy. Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa Klient. Suplementy diety ze względów zdrowotnych i higienicznych nie podlegają zwrotowi.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.