• http://megasuple.com/p,7899,Trec_NITROBOLON_PLATINUM_120_kaps/
  • http://megasuple.com/advanced_search_result.php?keywords=boogieman
  • http://megasuple.com/p,7307,Trec_INTRA_WORKOUT_600g_Coconut_Water/
  • http://megasuple.com/advanced_search_result.php?keywords=sleep-er

Trec ZMA Original 60 kapsTrec Nutrition

Trec ZMA Original 60 kaps
zamknij
Trec ZMA Original 60 kaps
wstecz
dalej
zamknij
Cena: 41,00zł 38,95 Waluta:
Termin przydatności: 0000-00-00
EAN: 5902114012380
Stan: brak brak
Powiadom


Dokumenty do pobrania:
  Katalog produktów TREC
Trec ZMA Original 60 kaps
Opis produktu
Opinie o produkcie
Kupione razem

PATENTED MINERAL COMPLEX/Opatentowana formuła minerałów


CYNK + MAGNEZ + WIT. B6       
ZMA ORIGINAL
zawiera opatentowaną kompozycję chelatowanych składników mineralnych: cynku i magnezu, wzbogaconą o wit. B6, która przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej. ZMA ORIGINAL zawiera cynk, który przyczynia się do prawidłowej syntezy DNA oraz białka. Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mięśni. ZMA ORIGINAL zawiera cynk, który pomaga w utrzymaniu optymalnego poziomu testosteronu we krwi.

 

Zalecana dzienna porcja do spożycia to 2 kapsułki.

 

SKŁADNIKI: ZMA® [magnez (tlenek magnezu; cytrynian magnezu); cynk (siarczan mono-L-metioniny cynku; L-asparaginian cynku); wit. B6 (chlorowodorek pirydoksyny)] (63%); otoczka kapsułki (żelatyna; barwnik – dwutlenek tytanu); substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

 

OSTRZEŻENIA: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. W zakładzie używane są alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy. SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w zamkniętym opakowaniu, w temp. 15–25°C, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. NAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED KOŃCEM, NUMER PARTII PRODUKCYJNEJ, KRAJ POCHODZENIA: Patrz spód opakowania. Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81?127 Gdynia, POLAND, www.trecnutrition.com.

Składniki:

 
2 caps.
Składniki aktywne
ZMA® (SNAC System, Inc.)
Magnez
225,00 mg
(60%)
Cynk
15,00 mg
(150%)
Wit. B6
5,25 mg
(375%)
*Zalecanego Dziennego Spożycia

Zalecane dzienne spożycie:

SPOSÓB UŻYCIA: Jednorazową porcję preparatu – 2 kapsułki popić 300 ml wody. Stosować najlepiej 30 min. przed snem.


Dodatkowe informacje:

Oferowana rzecz jest wolna od wad fizycznych i prawnych.
Towar nabyty w sprzedaży konsumenckiej objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.
Klientowi przysługuje prawo zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni roboczych od daty dostawy. Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa Klient. Suplementy diety ze względów zdrowotnych i higienicznych nie podlegają zwrotowi.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.