• http://megasuple.com/p,7899,Trec_NITROBOLON_PLATINUM_120_kaps/
  • http://megasuple.com/advanced_search_result.php?keywords=boogieman
  • http://megasuple.com/p,7307,Trec_INTRA_WORKOUT_600g_Coconut_Water/
  • http://megasuple.com/advanced_search_result.php?keywords=sleep-er

Zwroty, wymiany i reklamacje

Adres do obsługi zgłoszeń:
Megasuple
Krakowska 100 magazyn 7
50-427 Wrocław


Towary sprzedawane w sklepie objęte są gwarancją producenta. 

Suplementy diety posiadają oryginalnie zamknięte opakowania. Ze względów higienicznych i ochrony zdrowia, suplementy diety z naruszonym opakowaniem nie podlegają zwrotowi.

Opis procedury wymiany:
W przypadku chęci wymiany towaru na inny rozmiar lub inny model, nieużywany towar wraz z dokumentem zakupu należy odesłać na wyżej podany adres z informacją, na co ma zostać wymieniony. Koszt ponownej wysyłki -12 zł - ponosi Kupujący (opłatę należy przelać na konto sklepu 57 1090 2398 0000 0001 3325 7738). W przypadku wymiany na towar tańszy, koszt wysyłki może zostać pobrany z nadpłaty. W przypadku wymiany na towar droższy, sklep poinformuje Klienta o kwocie pozostałej do zapłaty.


Jeśli chcesz zwrócić inny towar zakupiony w sklepie, masz na to 14 dni roboczych od dnia dostawy. Złóż stosowne oświadczenie (np. formularz), a towar wyślij na adres Megasuple, Krakowska 100 magazyn 7, 50-427 Wrocław. W przypadku odstąpienia od umowy koszt dostarczenia zwracanego towaru ponosi klient. Nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych.
Listy polecone dochodzą do nas z dużym opóźnieniem bądź wcale. Wynika to z problemów kadrowych jednostki pocztowej. Prosimy w miarę możliwości o nadawanie zwrotów paczką pocztową lub kurierem.


Jeśli chcesz  zareklamować towar, masz na to 2 lata od daty zakupu. Wyślij go na adres Megasuple, Krakowska 100 magazyn 7, 50-427 Wrocław. Nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. 

Sprzedawca nie korzysta z pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich, zgodnie z ustawą z dnia 23 września 2016 r., o pozasądowym rozwiązywaniu sporów konsumenckich.
https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/?event=main.home.showFormularz zwrotu towaru można pobrać stąd:
MEGASUPLE_formularz_zwrotu.docxFormularz reklamacyjny można pobrać stąd:
mega_reklamacja.docx