• http://megasuple.com/p,7899,Trec_NITROBOLON_PLATINUM_120_kaps/
  • http://megasuple.com/advanced_search_result.php?keywords=boogieman
  • http://megasuple.com/p,7307,Trec_INTRA_WORKOUT_600g_Coconut_Water/
  • http://megasuple.com/advanced_search_result.php?keywords=sleep-er

Wysyłka

Promocyjne ceny wysyłek krajowych:

Zamówienia na terenie Polski, o wartości powyżej 100 zł, opłacone z góry przelewem, kartą kredytową lub poprzez Przelewy24 realizujemy na koszt sklepu ( promocja nie dotyczy produktów przecenionych i w promocji, sprzętu do siłowni, oraz wysyłek zagranicznych) .

Wysyłki realizowane są przez firmę kurierską DPD Polska sp. z o.o.

Standardowe ceny wysyłek:

Koszt przesyłki krajowej o standardowym gabarycie to:

Przedpłata zamówienia o wartości poniżej 100 zł - 12 zł

Pobranie (płatność przy odbiorze) 17zł - niezależnie od wartości zamówienia.

W przypadku wysyłki zagranicznej, koszt naliczany jest przez system w procesie zamówienia.

Czas oczekiwania na przesyłkę :

Gwarantowany termin doręczenia krajowej paczki kurierskiej wynosi 1-2 dni robocze od daty nadania.

Przesyłkę nadajemy niezwłocznie po zaksięgowaniu zapłaty lub wybrania opcji pobraniowej. Ze względów od nas niezależnych, realizacja zamówienia może się wydłużyć, o czym Klient będzie poinformowany telefonicznie bądź mailowo.

Warunki zakupu:


Aby dokonać zakupu, użytkownik powinien
 zarejestrować się na naszych stronach, podając dane adresowe. Zakupów mogą dokonać jedynie osoby powyżej 18 roku życia. Przy młodszych użytkownikach konieczna jest pisemna zgoda rodziców. Zastrzegamy sobie prawo do sprawdzenia danych i odmówienia obsługi, jeżeli te są niepoprawne. Wszystkie podane ceny są cenami BRUTTO i zawierają podatek VAT.
Podstawą do realizacji jest potwierdzony mail zwrotny "W REALIZACJI" .

Sposób zapłaty:

Składając zamówienie do wyboru są dwa sposoby zapłaty- "gotówka przy odbiorze" oraz "przedpłata na konto". Przedpłata na konto obejmuje płatności on-line kartami płatniczymi oraz przelewami on-line.

"Gotówka przy odbiorze" - płatności dokonuje się przy odbiorze przesyłki.

"Przedpłata na konto" - w mailu zwrotnym o statusie "W REALIZACJI" otrzymuje się pełne dane do wpłaty na konto. Towar wysyłamy niezwłocznie po przelaniu środków na konto sklepu. Przesyłka dostarczana jest pod wskazany adres.

W przypadku złożenia kolejnego zamówienia oraz braku zaksięgowania wpłaty za zamówienie wcześniejsze - realizacja zamówienia zostaje wstrzymana do momentu zaksięgowania wpłaty za wcześniejsze zamówienie.


Rezygnacja z zakupów:


Jeżeli chcesz zrezygnować, ze swoich zakupów, powiadom nas o tym niezwłocznie mailem: sklep@megasuple.com wpisując w temacie: rezygnacja z zamówienia nr.XX ( ID zamówienia ) gdzie XX to numer zamówienia lub telefonicznie na numer. Pamiętaj, nie możemy anulować zamówienia, które zostało już wysłane.

Zwroty:


Zgodnie z obowiązującymi przepisami istnieje możliwość odesłania towaru w ciągu 14 dni roboczych, od daty jego otrzymania (decyduje data nadania listu przewozowego). Po tym terminie nie ma możliwości odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży. Jeśli Produkt zwracany został nabyty wraz  z produktem gratisowym, jego zwrot może nastąpić  tylko w komplecie z danym produktem gratisowym. 

Ze względów higienicznych oraz ochrony zdrowia, suplementy otwarte, z naruszonym opakowaniem lub plombą ochronną, nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

Reklamacje:

Jeśli otrzymałeś naruszoną, zniszczoną paczkę, odmów przyjęcia i spisz protokół w obecności kuriera. Jeśli przyjmiesz paczkę bez zastrzeżeń,  nie mamy podstawy do interwencji w przypadkach, gdy w transporcie coś zginie lub zostanie uszkodzone.

Produkty są objęte gwarancją producenta (2lata).

Zbrylanie się suplementów w proszku jest naturalnym procesem.

 

Adres do obsługi zwrotów, reklamacji:

Megasuple

Krakowska 100

50-427 Wrocław