• http://megasuple.com/p,7899,Trec_NITROBOLON_PLATINUM_120_kaps/
  • http://megasuple.com/advanced_search_result.php?keywords=boogieman
  • http://megasuple.com/p,7307,Trec_INTRA_WORKOUT_600g_Coconut_Water/
  • http://megasuple.com/advanced_search_result.php?keywords=sleep-er

O firmie Firma Megasuple istnieje na polskim rynku od 2000 roku. Od początku swojego istnienia zajmowała się sprzedażą hurtową i detaliczną suplementów diety. Uczestniczyła w budowaniu marki Trec Nutrition, której jest oficjalnym dystrybutorem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, Megasuple rozszerzyło zakres swojej działalności na sprzedaż internetową.

W swojej ofercie posiadamy suplementy wiodących marek europejskich, które są produkowane zgodnie z normami prawa a ich skład i jakość są stale kontrolowane przez odpowiednie instytucje. W sklepie Megasuple można także zaopatrzyć się w najmodniejsze modele odzieży sportowej oraz przydatne fitnessowe akcesoria.

Firma Megasuple ma wdrożoną procedurę HACCP oraz GHP. Wszystkie suplementy diety sprzedawane w sklepie są oryginalnie zapakowane i posiadają odpowiednią datę ważności. Towar jest przechowywany we właściwy sposób i dostarczany Klientom przez firmę kurierską. Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty. Kupując u nas masz pewność, że otrzymujesz pełnowartościowy, oryginalny produkt. Do każdego zakupu dołączana jest faktura.

Nasi pracownicy są dostępni dla Klientów w dni powszednie od godziny 9:30 do 13:30. Chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania odnośnie produktów, rozwieją wątpliwości, służą radą odnośnie dobrania odpowiednich produktów. Zakupy internetowe można odebrać osobiście - po wcześniejszym umówieniu -  we Wrocławiu, przy ul. Krakowskiej 100, magazyn 7.

Już dziś dołącz do grona zadowolonych Klientów megasuple.com!  

Jesteśmy także na allegro. Login: megasuple